Roční licence pro APLIKACI TRACKER

Kód: TRA LIC ROK
1 535 Kč / ks 1 269 Kč bez DPH
Odesíláme do 24 hodin
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Roční licence aplikace Tracker pro systémy Android a iOS. Sledujte své psy a kamarády online, nebo se podívejte na lov kdykoliv v historii. Aplikaci využijete při různých činnostech jak v honitbě, tak soukromě  třeba při turistice, ale ne jenom zde.
Upozornění: Pokud nebude současně objednávat jiné zboží, zvolte druh dopravy "OSOBNÍ ODBĚR", licenci pošlu do mailu a není nutné platit dopravu !

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA od 5 000 Kč
DOPRAVA ZDARMA
od 5 000 Kč
RYCHLÉ VYŘÍZENÍ objednávek, vratek, reklamací
RYCHLÉ VYŘÍZENÍ
objednávek, vratek, reklamací
JEDNODUCHÁ PLATBA kartou online
JEDNODUCHÁ PLATBA
kartou online
DÁRKY ZDARMA k vybraným produktům
DÁRKY ZDARMA
k vybraným produktům
PORADENSTVÍ pomoc s výběrem
PORADENSTVÍ
pomoc s výběrem

Detailní popis produktu

Zakoupením roční licence od firmy Tracker, získáte nejnovější terénní a Topografické mapy pro vlastní použití, na dobu jednoho roku. Kromě toho můžete komunikovat s přáteli a vidět polohu ostatních členů vaší lovecké smečky na mapě. Program funguje na zařízeních Android a iOS. Stáhněte si aplikaci Tracker z Obchodu Play nebo Appstore. Licenční kód vám po zaplacení zálohové faktury odešleme na váš e-mail a poté si jej můžete aktivovat v aplikaci Tracker.

Univerzální mapy Zakoupením roční licence získáte nejen přístup k mapám v ČR, ale i k následujícímu: Mapy terénního průzkumu National Land Survey s hloubkovými křivkami a hranicemi nemovitostí celého Finska, plavební a mořské značky z jezer a mořských oblastí (MML, LiVi, SyKe), mořské mapy. Kromě toho jsou zahrnuty mapy místních průzkumných ústavů: Služba Tracker zahrnuje mapy Německa, Rakouska, Slovenska, Švýcarska, USA, Norska a Estonska. Za příplatek je možné získat mapy ve Švédsku a Francii.

Efektivní komunikace a spolupráce Tracker vám umožní zůstat v online kontaktu s přáteli ve vašem týmu (smečce). Díky funkci skupiny mají všichni členové vašeho týmu vždy aktuální informace o stavu, pozici vás i vašich psů. Vedoucím lovu usnadňuje aplikace řízení lovu, změny se automaticky aktualizují pro všechny členy týmu.

Získejte více ze svého GPS obojku Připojením obojku psa do aplikace Tracker, získáte přístup ke všem funkcím a pozicím psa, můžete jej sledovat, analyzovat přímo při lovu, nebo později z vašeho telefonu, tabletu, PC a kdykoliv si přehrát kterýkoliv lov z historie. Jedná se nejpoužívanější systém při vyhodnocování zkoušek v celé Evropě.

Upozornění: Pokud nebude současně objednávat jiné zboží, zvolte druh dopravy "OSOBNÍ ODBĚR" ,licenci pošlu do mailu a není nutné platit dopravu !

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX