O nás

mazanec KDO JSEM?
 "ASI TO DĚLÁM DOBŘE, KDYŽ SE O MĚ POVÍDÁ"

 Eduard Mazanec
 kynolog, chovatel, lovec a jednatel firmy

 

Mé přání
Komplexně obsloužit zákazníka, splnit jeho požadavky za rozumné náklady a být pro něj partnerem, nejen dodavatelem.

Moje hodnoty
Slušnost, kvalita, upřímné jednání. Být zde pro vás téměř kdykoliv.

Mým řešením je
Komplexní řešení a vybavení pro váš lov, vše podle vašich požadavků.

 

PŘÍBĚH EDWORLD (DOBRYLOV.CZ)

Prvním lovem to začalo a prvním psem se rodil příběh. Pamatuji první lovy, kdy vrcholem technologie lovu byla česká kulovnice s denní optikou a baterka na pušce pro noční lov. U psa nám stačilo vodítko s píšťalkou. Úspěšné lovy občas vystřídají špatné rány, které končí postřelením zvěře, a proto potřebujeme mít psa a výbavu nejen na lov, ale i dosledy. Mít psa znamená mít radost ale i starost, vznikají potřeby a požadavky, na jeho sledování a ochranu. Najednou zde byla možnost pořídit si první GPS na psa, tehdy pouze z Ameriky. Po prvních pošklebcích od přátel, že mám psa s anténkou, převládla jejich zvědavost a fascinace množstvím funkcí a možností těchto zařízení. Čím dál častěji jsem byl oslovován a zasvěcoval neznalé do tajů GPS. Jako člověk zvídavý a aktivní novým technologiím, jsem začal používat jako jeden z prvních i fotopasti, noční vidění…a další. Nastali dotazy, kde to koupit a proč to vlastně neděláš sám. A tím začal příběh!

eduard_mazanec2

DNES...

Široký výběr a nabídka od místních i zahraničních partnerů, vlastní výroba, individuální přístup k zákazníkovi, servis a spolupráce s dodavateli při vývoji. To jsou hodnoty a potřeby, které zákazníka osloví. Zajišťujeme poplatkové lovy a profesionální skupinu lovecky upotřebitelných psů.

 

10
roků zkušeností
1 000
spokojených klientů
1 000
produktů
1 000
splněných přání

RECENZE KLIENTŮ

Zdravím. Řemen jsem použil zatím na cca 15ti nasazení. Nevykazuje žádné oděrky nebo že by se snad trhal. Byl použit i při tahání jelena cca 130 kg. Přezka včetně olepení drží. Řemen perfektně klouže, nikde se nezachytává, je ohebný. Délka 13 metrů mě maximálně vyhovuje. Znamenák je ale trošku nečitelný, dal jsem ho cca 3 metry před konec, kdy měl být pouze 2 metry. Změna barvy posledních dvou metrů by byla z mého pohledu lepší ve smyslu upozornění, že řemen držím na konci. Tento materiál je daleko praktičtější než klasická kůže, o kterou je nutné se starat, protože jinak popraská a řemen se trhá. Myslím, že tento řemen je ze stejného materiálu, jako řemen, který jsem používal cca 4 až 5 let (Bracco.cz). Tento Váš řemen je lepší, než z Biothane Gold, respektive ten z Gold mám tuším cca 2,5 mm široký, je tvrdší, není tak ohebný, zachytává se. Tak dobře neklouže kolem stromů hlavně v mlazinách a zadrhává se na spoji přechodu barev. https://www.ruedemeister.de/Ruedemeister-Schweissriemen-Bio… Možná je to ale jeho zbytečnou velkou šířkou. Takže tento Váš můžu určitě doporučit.

juraj

 Juraj Skácil
 Profesionální psovod bavorských barvářů

 

GALERIE

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX