Venator krmný automat Feed20S 6V - Kovový

Kód: 11070
2 190 Kč / ks 1 810 Kč bez DPH
Doručíme do 3 dnů
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Kovový krmný automat s 6V motorem a krmením do 360° značky Venator - Feed20S

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA od 5 000 Kč
DOPRAVA ZDARMA
od 5 000 Kč
RYCHLÉ VYŘÍZENÍ objednávek, vratek, reklamací
RYCHLÉ VYŘÍZENÍ
objednávek, vratek, reklamací
JEDNODUCHÁ PLATBA kartou online
JEDNODUCHÁ PLATBA
kartou online
DÁRKY ZDARMA k vybraným produktům
DÁRKY ZDARMA
k vybraným produktům
PORADENSTVÍ pomoc s výběrem
PORADENSTVÍ
pomoc s výběrem

Detailní popis produktu

Kovový krmný automat Feed20S značky Venator s nastavitelným časováním. Konstruovaný pro rozmetání krmiva v 360°.

Specifikace

  • Nastavení intervalu: krmení až 6x denně
  • Nastavení času krmení 1 až 60 s
  • Nastavení otáček motoru 50 % / 75 % / 100 % výkonu
  • Šíře rozhazování: 1–8 m
  • Kovové odolné tělo
  • Rozměry krmítka – 19 x 19 x 24 cm

 

Konstrukce

Krmný automat je vyrobený celý z kovu. Pevná konstrukce zaručuje dlouhou životnost a částečnou ochranu proti pádu. Přístroj je stavěn k venkovnímu použití, takže je tělo voděodolné. Krmný automat má u násypky připravené montážní dírky a šrouby pro snadnou montáž k jakémukoliv barelu, nebo jiné nádobě pro dávkování krmiva (doporučujeme dobře uzavíratelnou nádobu do které se nedostane vlhkost. Vlhkost znehodnotí krmivo a v případě, že se mokré krmivo dostane do rozmetače ucpe jej).

 

Dávkování krmiva

Do násypky krmného automatu se dávkuje krmiva z připevněné nádoby a padá přes násypku do rozmetače. Konstrukce umožňuje rozptyl krmiva v kruhu kolem automatu (360°). Průměr kruhu sypaného krmiva je možný dle nastavení síly motoru (a konzistence krmiva) nastavit od 1 až do 8 metrů! U krmného automatu lze nastavit frekvenci a intenzitu rozhazování (otáčky motoru). Nastavením intenzity motoru ovlivňujete hlavně šíři rozhazování krmiva. Od nastavení délky/času krmení se odvíjí kolik krmiva automat nadávkuje. Na krmném automatu lze nastavit až 6 časů krmení na den (pro uložení těchto údajů doporučujeme vložit do ovládacího panelu automatu baterii (typ: - při odpojení velké baterie dojde ke smazání vnitřní paměti ovládacího panelu a malá dodatečná baterie zaručí uložení těchto údajů).

 

Jaké krmivo použít

Krmný automat si hravě poradí s jakýmkoliv sypkým krmivem. Od obilovin, přes kukuřici až po různé granulované směsi menšího průměru. Dbejte na výběr nádoby pro krmivo. Krmivo nesmí mít vlhké – dojde tak k degradaci krmiva a možnému ucpání násypky, či rozmetače krmného automatu. Lopatky krmného automaty by neměli být poškozeny, ale nebudou se dostatečně rychle točit, nebo se zcela zaseknou. V tomto případě stačí krmný automat odpojit od baterie, řádně vyčistit násypku a rozmetač a naprázdno zkontrolovat funkčnost.

 

Napájení, výdrž baterie

Krmný automat je napájen baterií, která je vložená dovnitř těla automatu. Baterie není součástí balení – Doporučujeme přikoupit baterii 6 V 4,5Ah. Ke krmnému automatu lze přikoupit solární panel (v balení montážní sada). Výdrž baterie (testy Zbraně a střelivo Šubrt): Při frekvenci krmení 2x denně, na 75 % výkonu a času krmení 10s výdrž baterie při použití solárního panelu až 1 rok! (Důležité je dát si pozor na správné nasměrování solárního panelu a vyvarovat je co nejvíce stínu – jakékoliv malé zakrytí solárního panelu může omezit výkon dobíjení až o 60 %).

 

Servis v ČR

  • Servis krmných automatů v ČR! Náhradní díly skladem.

 

Obsah balení

  • Krmný automat (vč. motoru a časovače)
  • Náhradní pojistka
  • Uživatelský manuál v českém jazyce

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmící zařízení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX