Sada čistících prostředků pro loveckou optiku Flunatec

Kód: FLU TEC SAD NO3
990 Kč / ks 818 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
FLUNATEC Optic Care Set No.3-FlunaTFT, Isopropanol, Antifog, hadříkySET 3 -  PÉČE O OPTIKU Pro všechny, kteří chtějí optimálně čistit a ošetřovat mysliveckou a sportovní optiku. S touto sadou získáte všechny produkty, které potřebujete k profesionálnímu čištění optiky, včetně ochrany proti zamlžování všech čoček. Uvedená cena je včetně 21% DPH

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA od 5 000 Kč
DOPRAVA ZDARMA
od 5 000 Kč
RYCHLÉ VYŘÍZENÍ objednávek, vratek, reklamací
RYCHLÉ VYŘÍZENÍ
objednávek, vratek, reklamací
JEDNODUCHÁ PLATBA kartou online
JEDNODUCHÁ PLATBA
kartou online
DÁRKY ZDARMA k vybraným produktům
DÁRKY ZDARMA
k vybraným produktům
PORADENSTVÍ pomoc s výběrem
PORADENSTVÍ
pomoc s výběrem

Detailní popis produktu

Sada obsahuje následující produkty: Fluna TFT / čistič optiky 100 ml (RETFT00701) Fluna Izopropanol 50 ml (RIS0050120) - k odmaštění skleněných povrchů Fluna Anti Fog 50 ml (ABG0050120) - proti zamlžování skleněných ploch v případě teplotních rozdílů, zejména při lovecké optice - dalekohledy, puškohledy. Utěrka z mikrovlákna 40/40 cm Utěrka na leštění skla 20/20 cm

Detailní popis produktu

FLUNA TFT – PĚNOVÝ ČISTIČ Fluna TFT-/Optik Schaumreiniger je speciální pěna na čištění všech druhů dalekohledů, zaměřovačů, kolimátorů, puškohledů atd. Pěnový čistič Fluna TFT-/Optic čistí také obrazovky, obrazovky notebooků, klávesnice, televizory, PDA, navigační zařízení, sklo a zrcadla . Má všestranné použití. Čistič Fluna TFT-/Optic lze použít také na plastové a gumové povrchy.

OBLAST APLIKACE: Fluna TFT-/Optic Cleaner odstraňuje veškeré běžné nečistoty v domácnosti, jako je prach, nikotin, hmyz, mastné otisky, otisky prstů, patiny od potu a prachu z rukou.

VLASTNOSTI: • Extrémně vysoká stabilita • Vysoká čistící síla • Neproniká do kůže • Čistí beze zbytků • Neobsahuje alkohol • Jednoduché použití

APLIKACE: Dalekohledy a další: Nastříkejte čistič Fluna TFT-/Optik na sklo, aby pěna zcela vyplnila prostor mezi sklem a koncem zaměřovače. Pěnu necháte chvíli působit a následně suchým a čistým hadříkem odstraníte prach, otisky apod. Ve druhém kroku sklo vyleštěte suchým čistícím hadříkem.

Obrazovky a další: Na povrch rovnoměrně a tence naneste čistič Fluna TFT-/Optic a nechte několik vteřin působit, aby se znečištění rozpustilo. Výrobek rozetřete měkkým hadříkem a odstraňte nečistoty. Před aplikací doporučujeme zařízení vypnout. Na ošetření plastů se doporučuje delší expoziční doba.

 

FLUNA ISOPROMANOL Fluna Isopropanol je přídavný produkt k Fluna Anti Fog. Používá se pro přípravu - odmašťování všech skleněných povrchů. Fluna isopropanol je čistý alkohol a nepoškozuje žádné speciální látky či nátěry optiky. Fluna Isopropanol se nanáší velmi jednoduše.

VLASTNOSTI: • Vhodné pro všechny druhy skel • Zvlášť optika pro lov • Rychlý efekt

APLIKACE: Skleněný povrch vyčistěte kartáčkem nebo stlačeným vzduchem. Potom povrch očistěte pěnovým čističem Fluna TFT/Optik podle pokynů tak, aby byl skleněný povrch čistý a beze šmouh. Následně povrch skla odmastěte s isopropanolem Fluna. To je nezbytné pro kvalitní přípravu povrchu pro aplikaci Fluna Anti Fog. Nakonec nastříkejte Fluna Anti Fog, který lehce naneste na suchý skleněný povrch a nechte několik minut působit.

 

FLUNA ANTI FOG ZABRAŇUJE ZAMLŽENÍ Fluna Anti Fog je nátěr na bázi rozpouštědel. Zabraňuje zamlžování skleněných povrchů kvůli teplotním rozdílům, zejména při myslivecké optice, jako jsou dalekohledy, puškohledy a zaměřovací dalekohledy či kolimátory. Fluna Anti Fog nepoškozuje speciální nátěry optiky a lze jej snadno aplikovat.

VLASTNOSTI: • Vhodné pro všechny druhy skel • Průhledný povlak beze zbytků • Rychlý, dlouhotrvající efekt

APLIKACE: Fluna Anti Fog se nanáší vždy na očištěný a připravený skleněný povrch! Před použitím láhev protřepejte! Skleněný povrch vyčistěte štětcem nebo stlačeným vzduchem od hrubého prachu. Potom povrch očistěte s pěnovým čističem Fluna TFT/Optik, podle pokynů tak, aby byl skleněný povrch čistý a beze šmouh. Potom povrch skla odmastěte Fluna isopropanolem. Nakonec nastříkejte Fluna Anti Fog, lehce naneste na suchý skleněný povrch a nechte několik minut působit. Čistým hadrem na čištění vyleštěte skleněný povrch, aby měl hladký povlak beze šmouh. Nakonec nechte přibližně jednu hodinu zaschnout. Mechanismus účinku Fluna Anti Fog lze otestovat dechovou zkouškou.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX