GPO OPTICS

Ďalekohľady GPO

GPO puškohledy se vynikají kvalitním zpracováním, s velmi čistým a jasným obrazem. GPO je německý výrobce optiky a patří mezi  nejkvalitnější a světové  uznávané značky v oblasti optických technologií.  GPO, GbmH je společností vlastní Richard Schmid, který byl generálním ředitelem  společnosti Carl Zeiss Sports Optics.

VLASTNOSTI KTORÉ VÁS PRESVEDČIAFunkcie iControl zabezpečuje uživateli delší životnost baterie, zejména když ji nejvíc potřebujete. Automatické ztlumení osvětlení, pokud je optika více jak 3 hodiny bez pohybu a zároveň upozorní uživatele, když dojde k poklesu baterie na 15% kapacity.Technológia GPO BRIGHTTechnologie GPO Bright je patentovaný proces nanášení povlaku čočky, který maximalizuje přenos světla přes celý tubus (tělo) optiky. Povlak čoček GPO Bright zajišťuje průchod až 99,7% světla optikou.

GPOTechnologie dvojitého skla Double HD minimalizuje odraz světla na povrchu čoček, a  vytváří tak zdokonalené rozlišení a barevných kontrastů a minimalizuje chromatické aberace.

Unikátní systém zabudovaný do vybraných věžiček GPO. S vnitřními komponenty  vyrobenými z hliníkových a mosazných převodových systémů zaručuje PASSION Trac pro používaní věžičky spolehlivé a konzistentní nastavení. Mimo vysoko výkonných vnitřních komponentů má PASSION Trac také jednoduchou funkci odpojení věže.
Hydrofobní nátěry GPO PASSIONdrop jsou navržené a aplikované na vnější povrchy optických výrobků, které odpuzují vodu, prach, olej a nečistoty. Produkty, které využívají tuto moderní technologii dokázali, že mají výrazné zlepšení odolnosti vůči rozmazaní, déle zastávají čistější a v případě potřeby se lépe čistí.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků